Akce v měsíci září

mš waldorfská

1. září se těšíme na nové kamarády. Letos přichází do naší školky velký počet malých dětí a proto počítáme s klidným začátkem školního roku v našich věkově smíšených třídách.

Záměrně nezařazujeme mnoho akcí, aby vstup nových dětí proběhl v klidu, pozvolna a s časovou rezervou.

Postupně se začneme připravovat na Michaelskou slavnost, jež se bude konat ve čtvrtek 29.9. během celého dne ve školce, prozatím bez rodičů.

Přesto prosíme o podporu v přípravě. Letos se chystáme vytvořit v chodbě školky velký stůl hojnosti,  protože je mimo jiné tato slavnost i oslavou sklizně a úrody. Uvítáme, když budou děti postupně nosit ovoce a zeleninu z vašich zahrádek. Z části si pak něco dobrého uvaříme či upečeme. A po malé hostině se pak vydáme pod zámek Hrubý Rohozec objevit dračí doupě. Budeme potřebovat spoustu odvahy a statečnosti. A z domova též červený plášť a dřevěný meč, abychom byli na draka náležitě nachystáni.

V pondělí 26.9. se od 16,00 hod. (bez dětí) uskuteční schůzka rodičů, na kterou jste srdečně zváni, a kde probereme všechny naše akce a slavnosti na 1. pololetí včetně práce Spolku rodičů.

Přejme si šťastné vykročení do nového školního roku a plno radosti a spokojenosti v naší školce. HL

Vytvořeno 1.9.2016 22:28:01 | přečteno 470x | hana.lamacova
load