Začátek školního roku 2023

Vážení rodiče, milé děti.

O letních prázdninách, kdy jste si užívaly sluníčka a koupání společně se svými rodiči, my jsme připravovaly školku do nového školního roku, tak , aby se vám líbila a bylo v ní dobře.

Máme natřený plot a vstupní vrátka, rozvezenou hlínu na školní zahradě, kterou jsme vyrovnávali terén , za pomoc děkujeme rodičům od M.Kozákové, kteří nám jako jediní přišli pomoci.

Na školní zahradě na vás čekají  2 nová  pružinová houpadla , natřené a opravené herní prvky.

Čeká na vás vymalovaná chodba, šatny, třída Berušek, školní kuchyň a sklad potravin. Zakoupili jsme novou kuchyňskou linku do školní kuchyně a doplnili jsme bílé nádobí.

V září budeme ještě natírat střechu mateřské školy.

Ve třídách na vás čekají 3 nové paní učitelky.

Třída Berušek:

Třídní učitelka : Alena Houfková

Učitelka: Bc. Natálie Macháčková

Třída Včeliček:

Třídní učitelka : Naděžda Dovolilová

Učitelka : Nikola Krafková

Třída Motýlci

Třídní učitelka : Renata Harvánková

Učitelka: Růžena Býmová

Máme pro vás připravené návštěvy Městského divadla , divadýlka přijedou i k nám do školky, bude to divadlo „Koloběžka“, „ Rolnička“ , paní Čemusová s hudební pohádkou a spousta dalších divadýlek, dále to bude sférické kino, různé výlety, návštěvy muzea, Městské knihovny, ekologického střediska v Sedmihorkách, plavání. Zacvičíme si dětskou jógu a naučíme se dětské masáže. Naučíte se nové výtvarné techniky a zúčastníte se výtvarných soutěží. Čekají nás i společné setkání s rodiči na školní zahradě, kde vám pomohou plnit různé úkoly.

V tomto školním roce budeme plnit projekt „V zdravém těle zdravý duch“, na který jsme získali od Nadace J.B.Horáčka částku 7 000,-Kč, které použijeme na nákup tělocvičného náčiní.

Zapojili jsme se do projektu OP JAK Šablony I., s názvem „Inovace se nebojíme“ a na realizaci jsme dostali  449 000,-Kč.

Těšíme se, že si všechny tyto a ještě jiné akce, které máme pro vás připravené pěkně užijeme.

Kolektiv zaměstnanců MŠ „ Dřevěnka“

 


Vytvořeno 15.8.2023 7:29:14 | přečteno 536x | nada.dovolilova
load