MŠ roku 2020

Dřevěnka se stala mateřskou školou roku 2020


MŠ Dřevěnka školou roku 2020

Začátkem roku se naše školka, s uskutečněným projektem, zúčastnila celostátní soutěže Mateřská škola roku 2020 a můžeme s potěšením oznámit, že se nám podařilo pro naši mateřkou školu získat první místo. 

Soutěžilo se v několika oblastech, my si vybraly „Svět kolem nás“ a připravily jsme pro děti prožitkový projekt „Přírodní živly“. Děti zjistily mnoho nových informací a vždy měly možnost si vše vyzkoušet na vlastní kůži – prožitek z činnosti byl pro nás velmi důležitý a hlavní myšlenkou celého programu. Doufáme, že děti si z projektu odnesly mnoho užitečných informací o planetě Zemi, našeho domova, která je mnohdy vnímána jako samozřejmost a něco, co tu vždy bylo a bude. Proto jsme se snažili zanechat v dětech jistou „stopu“, o důležitosti ochrany živé i neživé přírody, která jak doufáme je bude provázet v celém jejich dalším životě.

Jako hlavní ceny jsme získali čističky vody a vzduchu v hodnotě sto tisíc korun. Těchto darů si velmi vážíme, jelikož to napomůže ke zdravějšímu prostředí pro děti i personál naší mateřské školy.

Velmi děkujeme všem za pomoc a podporu při organizaci vítězného projektu, který byl jistě přínosem pro všechny zúčastněné.

MŠ Dřevěnka školou roku 2020, obrázek se otevře v novém okně

Kolektiv zaměstnanců MŠ „ Dřevěnka“ Turnov


Vytvořeno 3.11.2020 17:29:12 - aktualizováno 3.11.2020 17:30:43 | přečteno 221x | nada.dovolilova
load